Szanowni Państwo! Z uwagi na ograniczenie działalności Fundacji, uprzejmie prosimy o skontaktowanie się mailowo z Fundacją pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem ustalenia formy pomocy na rzecz wybranej przez Państwa osoby. Obecnie bowiem Fundacja nie jest w stanie pośredniczyć w finansowaniu terapii, ale możliwe są inne sposoby pomocy naszym podopiecznym. Dziękujemy.

Wesprzyj działalność statutową Fundacji Rodziny Waksmundzkich PROJAN (w tym naszych podopiecznych)

Darowizny poprzez serwis obsługi płatności przelewy24

Darowizna na konkretne dziecko - kliknij żeby rozwinąć

Darowizna na cele statutowe - kliknij żeby rozwinąć

Charytatywna zbiórka na Twoim Ślubie? Jubileuszu? - kliknij, aby rozwinąć.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Fundację PROJAN, prosząc gości o pomoc dla któregoś z naszych podopiecznych – prosimy o kontakt – to nie będzie trudne!
  • Możemy udostępnić specjalne puszki, zaplombowane, do których będą zbierane datki.
  • Możemy podać nr konta dla bezpośrednich wpłat.
  • Otrzymasz od nas pakiet informacji o celu zbiórki – zdjęcia potrzebującego, opis jego sytuacji, dokładną informację, na co zostaną przeznaczone pieniądze.
  • Możemy pomóc w sformułowaniu prośby skierowanej do gości.
  • Możemy pomóc w późniejszym poinformowaniu gości o wyniku zbiórki, w tym w napisaniu podziękowania.
  • Jesteśmy otwarci na różne scenariusze.
Przekazanie zebranej kwoty jest proste – wystarczy dokonać przelewu zebranej kwoty na nasze konto wpisując w tytule przelewu cel zbiórki (np. na pomoc dla …).

Zapraszamy!

Fundacja Rodziny Waksmundzkich PROJAN