Darowizna rzeczowa dla P. Tadeusza

84 letni Pan Tadeusz, beneficjent Fundacji z Programu PROSenior, w okresie od 14.02.2014 r. do 24.02.2014 r. przebywał w Szpitalu św. Anny w Warszawie na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z powodu miażdżycy, niewydolności serca i niewydolności nerek. W połowie kwietnia 2014 r. Zarząd Fundacji podjął decyzję o przekazaniu darowizny rzeczowej tj. prześcieradła nieprzemakalnego, prześcieradła bawełnianego, wagi łazienkowej oraz 10 opakowań pieluchomajtek na rzecz Seniora.

Pan Tadeusz

W sierpniu 2013 r. Zarząd Fundacji podjął decyzję o dofinansowaniu Panu Tadeuszowi aparatu słuchowego. Od tej pory nasz 83 - letni Senior będzie mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin, które to również opłacane są ze środków fundacyjnych.