Chłopcy lubią angielski

Cieszy nas, iż Wojtek i Tomek uwielbiają uczyć się angielskiego. Fundacja finansuje im kurs nauki tego języka poczawszy od 2011 r.. Z uwagi na świetne efekty Fundacja zdecydowała się przedłużyć finansowanie o kolejny rok.

Angielski z Panem Michałem

Od połowy września 2013r. obaj synowie Pani Anny wracają szkolić swoje umiejętności anglojęzyczne do Szkoły T&T. Tym razem ich lektorem ma zostać absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego - Pan Michał. Wszystkim trzem panom życzymy powodzenia i owocnej pracy.

Koniec roku szkolnego

28 czerwca 2013 r. obaj synowie Pani Anny wrócili do domu z czerwonymi paskami na świadectwach. Wojtek mógł się pochwalić samymi ocenami bardzo dobrymi i jedną oceną celującą z religii. Tomasz natomiast miał aż trzy oceny celujące z: informatyki, wychowania fizycznego i religii na świadectwie, pozostałe oceny to rzecz jasna wyniki bardzo dobre – gratulujemy i jesteśmy dumni, że w swoich kręgach mamy takich zdolnych beneficjentów.

Kontynuacja nauki języków obcych

Dzięki pomocy Fundacji synowie Pani Anny od września 2012 roku mogli po wakacyjnej przerwie kontynuować naukę języka angielskiego. Chłopcy raz w tygodniu uczestniczą w indywidualnych zajęciach prowadzonych przez Szkołę T&T z Warszawie.

Pani Anna K. z Warszawy

W grudniu 2011 roku do grona beneficjentów naszej Fundacji dołączyła Pani Anna K. z Warszawy. Fundacja wspomaga rodzinę Pani Anny pomagając w finansowaniu lekcji języka angielskiego dla jej dwóch synów. Fundacja udzieliła także rodzinie darowizny rzeczowej w postaci komputera, który pomoże jej dzieciom w nauce i przygotowywaniu się na zajęcia do szkoły.