Dofinansowanie przedszkola

Z powodu trudnej sytuacji życiowej i materialnej Pani Agnieszki, w tym w szczególności z uwagi na niewystarczającej gotowości do podjęcia nauki w szkole przez jej syna Janka, Zarząd Fundacji podjął decyzję o dofinansowaniu chłopcu przedszkola integracyjnego.

Test gotowości szkolnej

W czerwcu 2015 roku fundacja sfinansowała Jankowi test IDS, polegający na badaniu gotowości szkolnej dziecka za pomocą Skali Inteligencji i Rozwoju oraz sporządzeniu opinii psychologicznej na temat dziecka.

Rodzina P. Agnieszki z Warszawy

We wrzeniu 2014 r. do grona beneficjentów fundacji dołączyła rodzina Pani Agnieszki. 4 letni syn Jan wymaga indywidualnej pracy z logopedą; w związku z ciężką sytuacją finansową mamy, Zarząd podjął decyzje o dofinansowaniu chłopcu przedszkola z zajęciami logopedycznymi.