Pomoc społeczna

W kwietniu 2016 roku Zarząd fundacji podjął decyzję o udzieleniu pomocy rodzinie Pani Marioli. Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na zakup najtańszych i służących zaspokojeniu niezbędnych potrzeb życiowych produktów i jest zgodne z „Regulaminem udzielania nieodpłatnych świadczeń z zakresu pomocy społecznej".

Opał na zimę

W styczniu 2015 roku fundacja podjęła decyzję dofinansowania Rodzinie niezbędnego opału na zimę.

„Zielona szkoła” dla Aleksandry

W kwietniu 2014 r. Pani Mariola zwróciła się o pomoc Fundacji w sfinansowaniu córce Aleksandrze wycieczki szkolnej do Białowieskiego Parku Narodowego organizowanego przez wychowawcę klasy. W czasie podróży dzieci mają w planach zwiedzić m.in. Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Rezerwat Pokazowy Żubrów, cerkiew p.w. św. Mikołaja czy Muzeum Przyrodniczo-Leśne Białowieskiego Parku Narodowego.

Rodzina Pani Marioli z Koloni-Chylice

W marcu 2014 r. do grona beneficjentów Fundacji dołączyła rodzina Pani Marioli z Kolonii-Chylice. Chora na schizofrenię kobieta wraz z mężem w ciężkiej depresji wychowują 12-letnią córkę. Celem zapewnienia odpowiednich warunków do funkcjonowania swojej rodziny, Pani Mariola zwróciła się o pomoc Fundacji w sfinansowaniu niezbędnych sprzętów kuchennych.