Pomoc społeczna

Pani Ula od grudnia 2015 r. przebywa na zwolnieniu lekarskim z powodu narastających problemów emocjonalnych i kłopotów w rodzinie. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz stałe problemy z dziećmi spowodowały, że Zarząd fundacji podjął decyzję o udzieleniu rodzinie pomocy. Wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na zakup najtańszych i służących zaspokojeniu niezbędnych potrzeb życiowych produktów.

Wesprzyj rodzinę Pani Uli

Można to zrobić:

przekazując 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, nr KRS: 0000037904. W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" należy podać: 13097 WOJCIECHOWSKA URSZULA,WERONIKA I BARTŁOMIEJ,

przelewem na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na nr rachunku w Banku BPH S.A.15106000760000331000182615 tytułem: 13097 WOJCIECHOWSKA URSZULA,WERONIKA I BARTŁOMIEJ,

• bądź jako darowizna w ramach zbiórki publicznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na rachunek w Banku BPH S.A 61106000760000331000182660 tytułem: 13097 WOJCIECHOWSKA URSZULA,WERONIKA I BARTŁOMIEJ - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Obozy dla dzieci Pani Uli

W sierpniu Fundacja ufundowała trzynastodniowe obozy dla dwójki dzieci Pani Urszuli z Brwinowa. Weronika wybrała „ Wioskę Językową" a Bartek „Piłkarski – Junior". Podopieczna podczas pobytu miała szansę na aktywną zabawę połączoną z nauką języka angielskiego. Chłopiec zaś każdy dzień spędzał od rana do wieczora na intensywnych zajęciach sportowych. Obozy dla obojga rodzeństwa były wymarzonymi wakacjami, które z pewnością będą mile wspominać.

Wakacje 2013

Na przełomie czerwca i lipca 2013 r. Weronika i Bartłomiej wyjechali na kolonie letnie do Ośrodka kolonijnego Róża Wiatrów w Jarosławcu. Poniżej podsumowanie Weroniki po kolonii:

„... Kolonie w Jarosławcu spędzaliśmy w sposób aktywny. Co wieczór urządzane były konkursy albo spacery po plaży i okolicy. Dla chętnych były zajęcia plastyczne. Malowanie butelek, kubków, koszulek oraz ozdabianie ramek. Chłopcy mieli do dyspozycji boisko. Organizowane były zajęcia sportowe a dla dziewczynek były zajęcia taneczne. Odbyliśmy także całodniową wycieczkę po Ustce. Kolonie były udane..."

Nowy rok szkolny i nowe mieszkanie

Z początkiem roku szkolnego 2012/2013 Zarząd Fundacji postanowił udzielić darowizny na rzecz Pani Urszuli na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych oraz materiałów papierniczych (zeszytów, długopisów, ołówków, bloków itp.) dla Weroniki i Bartka.

Natomiast w związku z przyznaniem Pani Uli mieszkania z TBS, pod koniec października 2012 r. Fundacja dofinansowała rodzinie zakup mebli kuchennych.