Not seeing a Scroll to Top Button ? Go to our FAQ page for more info.

powrót do sekcji PROzdrowie

PROzdrowie - Bartosz J

PROzdrowie - Bartosz J (6)

piątek, 24 sierpień 2018 08:55
Zbiórka na windę do domu Bartosza

Dzięki zaradności mamy Bartosza ,mieszkanie w którym funkcjonuje Bartosz  jest dostosowane do jego po-trzeb: przestronna łazienka z siedziskiem do kąpieli, poszerzone wejścia i sprzęt to rehabilitacji. Niestety ostatnia bariera architektoniczna jest najbardziej kosztowna. Bartek waży obecnie 37 kg, a dźwiganie go po schodach czasem nawet kilka razy dziennie: do lekarza, do szkoły, na spacer jest coraz trudniejsze dla mamy. Dlatego rodzina zbiera pieniądze na przebudowę domu i windę. Fundacja opłaca chłopcu rehabilitację domową dwa razy w tygodniu.

środa, 15 luty 2017 21:42
Rehabilitacja Bartosza

W czerwcu 2016 r. Zarząd Fundacji podjął decyzję o finansowaniu Bartoszowi fizjoterapii w wymiarze dwóch spotkań w tygodniu. Bartek coraz dłużej (od 5 do 15 minut za jednym razem) utrzymuje pozycję siedzącą. W czasie każdych zajęć jest też pionizowany. Trzymamy za chłopca kciuki. Mamy nadzieję, że kiedyś pokażemy zdjęcie Bartka stojącego.

środa, 15 luty 2017 21:36
Zbiórka dla Bartka

Pani Izabela jest matką samotnie wychowującą dwoje dzieci, w tym niepełnosprawnego Bartosza, cierpiącego m.in. na epilepsję i małogłowie. Rodzina zbiera pieniądze na powiększenie łazienki, tak, aby możliwe było wstawienie wanny, w której Bartuś będzie mógł być bezpiecznie myty przy pomocy specjalnego leżaczka do kąpieli. Mama bardzo prosi wszystkich o wsparcie finansowe, bowiem nie stać ich na przeprowadzenie tak kosztownego remontu we własnym zakresie.

Link do zbiórki http://ychf.org/bartusia-nie-da-sie-wykapac-w-obecnych-warunkach

środa, 15 luty 2017 20:36
Pomoc społeczne dla rodziny Bartosza

Od lutego 2016 r. Fundacja pomaga rodzinie Pani Izabeli udzielając jej i jej dzieciom niezbędnego wsparcia finansowego dla zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Pomoc ta zgodna jest z „Regulaminem udzielania nieodpłatnych świadczeń z zakresu pomocy społecznej". Pozyskane od Fundacji środki Pani Izabela będzie mogła przeznaczyć m.in. na zakup artykułów spożywczych i higienicznych.

niedziela, 29 styczeń 2017 21:42
Doposażenie wózka inwalidzkiego

W lipcu 2015 r. z powodu trudnej sytuacji materialnej rodziny chłopca, Zarząd Fundacji podjął decyzję o dofinansowaniu Bartoszowi zadaszenia do wózka inwalidzkiego.

niedziela, 29 styczeń 2017 21:42
Bartosz J

W kwietniu 2014 r. beneficjentem Fundacji programu PROzdrowie został 3-letni Bartosz, u którego zdiagnozowano m.in. opóźnienie psychoruchowe, małogłowie, epilepsję, otyłość i niedowidzenie. Zarząd podjął decyzję o sfinansowaniu dziecku 3 razy w tygodniu, po 60 minut w systemie terapii indywidualnej rehabilitacji ruchowej.