Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
PROsenior - UTW

PROsenior - UTW (3)

Wednesday, 15 February 2017 20:24
Finansowanie UTW dla Pani Bożenki
There is no translation available.

W roku szkolnym 2015/2016 Fundacja sfinansowała Pani Bożenie w ramach UTW zajęcia kursu komputerowego, pilates i spotkania z historią na Zamku Królewskim. Pani Bożena na zajęcia uczęszcza systematycznie i jest pilną słuchaczką.

Friday, 27 January 2017 11:34
Seniorzy Fundacji słuchaczami UTW przy SWPR w Warszawie
There is no translation available.

Troje Seniorów – Pani Janina, Pani Bożena oraz Pan Tadeusz – którzy co miesiąc uczestniczą w atrakcjach programu PROsenior, w październiku 2011 roku dołączyli do grona słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Szkole Wyższej Przymierza Rodzin im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie. Nasi studenci uczestniczą w cotygodniowych wykładach oraz zajęciach tematycznych, w zależności od zainteresowań. Pani Janina chodzi na tańce, zaś Pani Bożena i Pan Tadeusz uczą się obsługi komputera.

Friday, 27 January 2017 11:34
Współpraca z UTW
There is no translation available.

7 października 2011 r. Fundacja rozpoczęła współpracę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie. Zachęcamy do udziału w ofercie przygotowanej przez tę Szkołę. Uniwersytet prowadzi działalność m.in. edukacyjną, kulturalną, twórczą oraz krajoznawczo - turystyczną dla osób starszych. Uniwersytet ten to nie tylko ciekawy pomysł na spędzenie czasu, ale i możliwości spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach i wrażliwości. Celem Uniwersytetu jest wpływ na poprawę jakości życia Seniorów, zdrowia, stanu psychicznego i społecznego. By w zmieniających się warunkach życia i otoczenia znaleźli swoje miejsce i poszerzyli zainteresowania.

Wszystkie zajęcia prowadzone są na zasadzie dobrowolności. Nie ma żadnych zaliczeń! Słuchaczem UTW może być każda osoba bez względu na poziom swojego wykształcenia.

 

Słuchacze UTW nabierają pewności i wiary w siebie, ujawniają skrywane talenty, a przede wszystkim nawiązują nowe znajomości, zdobywają przyjaciół, odzyskują pogodę ducha i humor. Uzyskana wiedza, nowe kwalifikacje i umiejętności pozwalają śmielej poruszać się w zinformatyzowanym świecie, brać czynny udział w życiu społecznym, budować nowy autorytet wśród wnuków i rodziny, czy też w gronie przyjaciół.

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie SWPR - ul. Marii Grzegorzewskiej 10 (Ursynów).

Szczegółowe informacje, także odnośnie kosztów, można uzyskać kontaktując się z Fundacją (dane teleadresowe w zakładce KONTAKT) bądź bezpośrednio z Uniwersytetem: http://www.swpr.edu.pl/

KRS: 0000326507
NIP: 521-352-42-50

KONTAKT

ul. Wyczółki 71
02 – 820 Warszawa

Bank

47 2490 0005 0000 4530 9967 4690
ALIOR BANK S.A.
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.